SAM_1003 (750 x 1000) (187 x 250)

Książka o kobiecie silnej, niezależnej, odważnej, szczerej do bólu, która potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji, bo nie ma innego wyjścia. Blanka, bo o niej mowa, to kobieta, która od zawsze dobijała do celu. Ciężka, stresująca praca w banku. Sama musiała dojść tam gdzie jest po wielu latach nauki, szkoleń, wyrzeczeń. Ku zazdrości innych zajmuje wysokie stanowisku. Ale w pracy uznawana jest za podłą sukę. W życiu osobistym Blance nie wiedzie się zbyt dobrze. Trafia na nie właściwych mężczyzn, którzy zbliżają się do niej omamieni pieniędzmi Blanki i jej stanowiskiem. Z rodziną również na bakier. Matka od zawsze na pierwszym planie stawiała siostrę Blanki a Blankę traktowała po macoszemu. Ojciec Blanki całkowicie podporządkowany jest swojej żonie. Blanka zazdrości żoną bogatych biznesmenów, które nie muszą martwic się o byt, nie muszą pracować tylko stanowić wizytówkę swoich mężów.
Życie Blanki ma zmienić się diametralnie w momencie poznania Marcela. Marcel bogaty przedsiębiorca i inwestor całkowicie stracił głowę dla Blanki. Blanka czuje, że to może być mężczyzna jej życia. Pojawia się tylko jeden problem. Marcel ma zostać ojcem po upojnej nocy z jedną z poznanych dziewczyn. Obiecuje jednak Blance, że nie będzie musiała się martwić o jego dziecko, na które ma łożyć tylko finansowo. Blanka zgadza się na wszystko. Na ślub, na nowe życie z Marcelem, na rezygnacje z pracy. Marcel prowadzi interesy, w które nie chce wtajemniczać Blankę. Uważa, że Blanka nie ma potrzeby martwić się o finanse. Sam chce zadbać o to, żeby niczego jej nie brakowało. Szczęście małżonków burzy wiadomość o tym, że dziewczyna, która została matką dziecka Marcela nie chce go. Marcel pragnie przejąć pełna opiekę nad córką. Blanka jednak nie potrafi się na to zgodzić. Nie lubi dzieci i nie zamierza zajmować się nie swoim dzieckiem. Nie taką mieli umowę z Marcelem. Życie jednak płata różne figle i stwarza sytuacje, z którym trzeba sobie radzić. Czy można komuś zaufać bezgranicznie i nie martwić się o przyszłość? Blanka zostanie wystawiona na nie jedną próbę w swoim życiu. Czy uda jej się z nimi zmierzyć?

Książka ciekawa, wciągająca i interesująca. Dla mnie bardzo życiowa. Szczęście w życiu nie trwa wiecznie. Są lepsze i gorsze chwile. Blanka była silna, zaradna i potrafiła walczyć do końca.