SAM_0992 (450 x 600) (112 x 150)
Druga część losów Igi, Wiktora i Oliwera. Również wyzwala pozytywne emocje, nie da się nie lubić bohaterów i ich rozterek. Pełna optymizmu, cennych rad i życia na swoich warunkach.

Iga w końcu przestała bronić się przed miłością. Wszystkie znaki na niebie mówiły, że bogaty mężczyzna pochodzący z innego świata niż jej nie jest dla niej. Iga postanowiła, że posłucha głosu serca i będzie szczęśliwa z ukochanym mężczyzną. Droga do jej szczęścia będzie jednak stawiała liczne kłody pod ich nogi. Wymagająca teściowa, brak aprobaty zespołu, z którym pracuje w restauracji i ciągle problemy z ojcem pijakiem. Wszyscy ciągle czegoś od niej oczekują i chcą narzucać swoje zdanie. Iga musi na każdym kroku coś udowadniać i zapomina o tym, że chciała w końcu zawalczyć o swoje marzenia.

Relacje Wiktora z synem diametralnie się zmieniły. Teraz często ze sobą rozmawiają i spędzają więcej czasu razem. Wiktor po wielu latach poczuć jak to jest znowu kochać i być kochanym. Zamierza walczyć o uczucia i swoją narzeczoną.

Również życie pani Marysi i jej rodziny ma przejść metamorfozę. Amelia wraca na studia a teściowa przejmuje opiekę nad dziećmi. Poznaje Janka, który ma kupić jej mieszkanie. Kiedy Wszystko i wszyscy mówią nie czy ma ona jeszcze szanse być szczęśliwą w związku?